Uniunea Artiștilor Plastici din România organizează de la ora 15,00, la Galeria Uniunii Artiștilor Plastici din București (str. Tipografilor, nr. 1A), vernisajul expoziției „Here We Go”. Pe simeze vor putea fi admirate lucrări semnate de: Dana Constantin, Gheorghe Dican, Rodica Gherghinoiu Croitoru, Mihai Perca, Liviu Nedelcu, Gheorghe Zărnescu.

Expoziția poate fi vizitată în perioada 19 ianuarie – 20 februarie 2026, de luni până vineri, conform programului UAP.

Susține activitatea Modernism.RO printr-o donație.